SPAM:

Tutaj możecie dodawać zaproszenia do swoich blogów oraz powiadamiać mnie o nowych rozdziałach ;)

92 komentarze:

 1. "-Jesteś na mnie zła?
  Nic nie odpowiedziałam, tylko z łóżka zabrałam króliki, które schowałam do klatki. Powróciłam na swoje miejsce i spojrzałam na ręce Nialla, w których trzymał miskę z żelkami.
  -Przyniosłem żelki- dodał, przekonując mnie do tego bym nie była już zła [...]" jeśli chcesz dowiedzieć się dlaczego Jenny jest zła na Nicka to wejdź na bloga http://beautiful-famous-and-rich.blogspot.com/ gdzie właśnie pojawił się nowy rozdział. Przepraszam za spam i miłej niedzieli życzę ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. całkiem nowe opowiadanie z całkiem nową fabułą. serdecznie zapraszam na prolog i przepraszam za spam :) jeśli będziesz tak uprzejma i wejdziesz to proszę pozostaw swoją opinię a wtedy już na pewno przez cały dzień na mej twarzy będzie gościł uśmiech.<3

  http://smak-francuskiej-milosci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Z miną "what the fuck?!" przeczytałam pierwszy rozdział i nie przeczytam więcej. :/ rada na przyszłość - nie używaj tak wielu przekleństw i czytaj uważniej swoje notki. Przykładowo: najpierw napisałaś, że główna bohaterka (sorry, pamięci do imion to ja nie mam -_-) owinęła się ręcznikiem, a za chwilę, że zdjęła szlafrok, a to nie jest to samo. Ogólnie fabuła wydaje mi się strasznie oklepana. To tyle, przepraszam jeśli czymś uraziłam.

  http://now-scream-and-rock-out.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. "Mimo wiosny, zimny powiew wiatru otulał moje policzki nie dając mi zapomnieć o ponurej pogodzie w Wielkiej Brytanii. Rozmyślałam o tym co teraz robią moi rodzice, czy próbują mnie szukać lub może znów urządzają sobie kolejną awanturę, zapominając o swojej jedynej córce, która jest tysiące kilometrów od nich. Obstawiam to drugie."
  jeśli chcesz dowiedzieć się o co chodzi i zagłębić się w historię nastoletniej Danielle Howard, która nie obejdzie się bez miłości to zapraszam do mnie na pierwszy rozdział http://smak-francuskiej-milosci.blogspot.com/ . będzie mi niezmiernie miło jeśli zdecydujesz się kliknąć w link i przeczytać te parę zdań, które wypłynęły z mojego serca oraz szczerze skomentować.:)

  bardzo przepraszam na spam, mam nadzieję, że nie uraziłam Cię w tym xx

  OdpowiedzUsuń
 5. [SPAM]
  Anioły od wieków stoją przy nas i obserwują. Patrzą na to co dobre, ale i na to co złe. Są skłonne otworzyć bramy Raju przed każdym, kto się do nich zgłosi i zgodnie ze swą mądrością udzielają różnych łask. Najlepszym, absolutnie utalentowanym i obdarzonym godną podziwu lekkością pióra, wręczają złote lub platynowe szarfy, by jaśnieli przykładem. Innym, nieobdarzonym przez los tak wspaniałym talentem, dają liczne rady i zwykłe, czarne szarfy. Są one znakiem, że ktoś coś próbuje, czegoś chce się nauczyć, ale daleka droga jeszcze przed nim. Na razie nie jest w stanie jaśnieć niczym gwiazda nad anielskim orszakiem, ale w przyszłości... Kto wie?
  Chcesz się przekonać, na którą szarfę zasłużyłeś? Czy powinieneś jaśnieć nad innymi, czy może z zazdrością spoglądać na tych, którzy u góry tworzą swe arcydzieła w blasku platyny? Zgłoś się! Chętnie przyjmiemy Cię w bramach Raju:
  http://raj-ocen.blogspot.com

  Anieli chętnie przyjmą w swe szeregi braci i siostry (rekrutacja otwarta).

  OdpowiedzUsuń
 6. "W głowie cały czas rozbrzmiewały słowa Jenny, która z wielkim trudem wyszeptała tylko jedno słowo. Coś było nie tak, a mi do głowy przychodziły najgorsze pomysły. Czy ta blond włosa, wiecznie uśmiechnięta dziewczyna byłaby w stanie popełnić aż takie głupstwo?" Czy Niall zdąży uratować Jenny? Czy z nią wszystko będzie w porządku? Wszystkiego dowiesz się w nowym rozdziale który pojawił się na http://beautiful-famous-and-rich.blogspot.com/. Zachęcam do przeczytania i skomentowania. Nadal można zadawać pytania bohaterom jak i nam autorkom. I przepraszam za spam ♥

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeśli nie lękasz się poskramiania upiorów, a krytyka jest Ci dobrze znana, zapraszamy do rekrutacji na DARK-EVALUATION!
  Chcesz także poznać zdanie na temat swojego bloga? Nie boisz się słów krytyki, bądź uwielbiasz pochwały? Zgłoś się do Dark Evaluation, a poznasz zdanie prawdziwych egzorcystów! Twoje demony zostaną odpędzone, a Ty będziesz spać w spokoju.
  http://dark-evaluation.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Eleanor, Josh, Perrie, Selena, Niall, Amelia, Cher, Zayn, Liam, Danielle, George, Harry, Taylor, Louis i Emma zamieszkują na tej samej ulicy i chodzą do tej samej szkoły.
  Pod koniec roku szkolnego Amelia dowiaduje się, że przeprowadza się do Włoch. Danielle i Perrie są tym faktem załamane, w przeciwieństwie do pozostałych. Dzień przed wyjazdem Amelii, Zayn organizuje imprezę z powodu wyjazdu nielubianej Amelii. Pojawiają się na nich wszyscy oprócz Amelii, Danielle, Perrie oraz Nialla.
  Po pożegnaniu się z Amelią, Danielle i Perrie na zaproszenie Liama zjawiają się na imprezie. Pod koniec na imprezie pojawia się sama Amelia pod wpływem alkoholu. Wyznaje każdemu co o nim myśli, Liam i Zayn próbują ją wyprosić i wtedy pod wpływem impulsu Amelia skacze do basenu. Pomimo szybkiej interwencji Georga nie udaje jej się uratować. Towarzystwo wpada w panikę. Decydują się, że zabiorą ciało Amelii do lasu i tam je zakopią. Nad prowizorycznym grobem Amelii przysięgają sobie, że zostanie to ich wieczną tajemnicą. Amelia zostaje uznana za zaginioną.
  Rok później. Koszmar powraca, każdy uczestnik feralnej imprezy otrzymuje esemesa o tej samej treści: "Suka wróciła! Gra na śmierć i życie się rozpoczęła -A''. Z kolejnym dniem tajemnice osób zamieszanych w śmierć Amelii wychodzą na światło dzienne. Giną dwie pierwsze osoby, a za nimi kolejne...

  http://londyn-i-jego-historie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Korzystając z okazji serdecznie zapraszam Cię na: http://our-fate-lives-within-us.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Serdecznie zapraszam na nowo powstałą recenzalnie, na której, jak sama nazwa wskazuje, recenzujemy blogi :)Jeżeli chcesz poznać opinie kogoś innego o swoim blogu, zapraszam na:
  http://zrecenzuj-opowiadanie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. przepraszam za spam.
  zachęcam do odwiedzenia naszego bloga http://sick-mad-sad.blogspot.com/ gdzie pojawił się nowy rozdział z perspektywy Fleur. Jeśli chcesz dowiedzieć się dlaczego Fleur jest zamkniętą w sobie dziewczyną i nikomu nie ufa, to ten rozdział wiele wyjaśni. Zachęcam do przeczytania oraz wyrażenia swojej opinii.
  Pozdrawiam Bambi ♥

  OdpowiedzUsuń
 12. cześć :) na blogu http://no-lies-just-loove.blogspot.com/ pojawił się 13 (+18) rozdział. zachęcam do przeczytania oraz wyrażenia szczerej opinii na temat rozdziału oraz bloga. ♥

  OdpowiedzUsuń
 13. Małe miasteczko Uniontown w stanie Pensylwania jest domem osiemnastoletniej Avalon, która stara się pozbierać po śmierci matki. Odbudowuje relacje z bratem, który w wypadku samochodowym doznał poważnego złamania kręgosłupa i naprawia związek ze swoim chłopakiem - Liamem.
  Kiedy do miasta wprowadza się tajemnicza piątka osób, na pozór spokojne miasto staje się tykającą bombą. Życie wszystkich mieszkańców jest zagrożone. Avalon Price jeszcze nie wie, że jest kluczem do rozwiązania wszystkich zagadek, że tylko ona może zapobiec coraz częstszym, niewyjaśnionym morderstwom w jej rodzinnym mieście.
  Stawka wzrasta, kiedy życie jej bliskich jest zagrożone. Tylko jak Avalon ma sobie poradzić, kiedy uczucia mącą w jej głowie? Jak ma być z kochającym, troskliwym Liamem, skoro nie potrafi przestać myśleć o przystojnym, tajemniczym, niebezpiecznym Tylerze? Jak ma ochronić miasto, skoro nie potrafi zapewnić bezpieczeństwa nawet sobie?
  Zachęcam do czytania:

  http://the-unique-skills-ameliaxx.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. SERDECZNIE ZAPRASZAM DO SIEBIE NA NOWY (19 ROZDZIAŁ)
  Liczę na szczerą opinię ;* xx

  http://love-is-the-most-important.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń
 15. Zapraszam do siebie :* luckymemory.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 16. ZAPRASZAM NA NOWY - (20 ROZDZIAŁ)
  liczę na szczerą opinię ;**

  http://love-is-the-most-important.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń
 17. Zapraszam na moje nowe opowiadanie :*
  Miło by było jakbyś wyraziła sie na temat pierwszego rozdziału w komentarzu <3 Byłabym
  bardzo wdzięczna !

  http://truly--madly--deeply.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 18. [Spam]
  Chciałabym cię serdecznie zaprosić na mojego nowo założonego bloga z udziałem One Direction. Więcej szczegółów dowiesz się wchodząc na mojego bloga i zaglądając do zakładki "Fabuła". love-magic-mistakes.blogspot.com
  Liczę na szczery komentarz pod prologiem♥

  OdpowiedzUsuń
 19. Serdecznie zapraszam na:

  http://our-love-is-so-difficult.blogspot.com/

  Jest to historia młodej dziewczyny, która na swojej drodze spotyka sławny boysband - One Direction. Od tego czasu jej życie wywraca się do góry nogami, jednakże nie zawsze jest to bezpiecznie. Dziewczyna musi zmierzyć się z uczuciem, jakim darzy jednego z członków zespołu oraz kłamstwami, które mogą na zawsze zmienić jej życie...

  OdpowiedzUsuń
 20. Witaj .xx

  ZAPRASZAM NA NOWY 21 ROZDZIAŁ

  http://love-is-the-most-important.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń
 21. Hej :) Chciałabym poinformować o nowym 7 rozdziale na:

  http://our-love-is-so-difficult.blogspot.com/

  Serdecznie zapraszam i pozdrawiam :)

  ~Emma <3

  OdpowiedzUsuń
 22. Zgodnie z Twoją prośbą informuję, że na blogu: http://our-fate-lives-within-us.blogspot.com/ pojawił się 1 rozdział. Mam nadzieję, że historia wciągnię Cię i zaciekawi na tyle byś na bieżąco śledziła jej losy :)

  OdpowiedzUsuń
 23. Informuję, że na http://our-love-is-so-difficult.blogspot.com/ pojawił się 9 rozdział. 10 jest w drodze i od razu zapewniam, że będzie ogromny zwrot akcji :) Mam nadzieję, że się spodoba
  ~Emma <3

  OdpowiedzUsuń
 24. Cześć ! Na moim opowiadaniu wyszedł rozdział 2 :D
  Serdecznie zapraszam <3

  OdpowiedzUsuń
 25. Hej :) Pojawił się 10 rozdział na:
  http://our-love-is-so-difficult.blogspot.com/
  Serdecznie zapraszam :)
  ~Emma <3

  OdpowiedzUsuń
 26. Kolejny, 11 rozdział na
  http://our-love-is-so-difficult.blogspot.com/
  Zapraszam :)
  ~Emma <3

  OdpowiedzUsuń
 27. 12 opublikowana :)
  Trochę ckliwe, ale co mi tam ;)
  http://our-love-is-so-difficult.blogspot.com/
  Zapraszam
  ~Emma <3

  OdpowiedzUsuń
 28. 13 opublikowana :)
  Mam dziś powera, dwa rozdziały w jeden dzień ;)
  http://our-love-is-so-difficult.blogspot.com/
  Zapraszam serdecznie!
  ~Emma <3

  OdpowiedzUsuń
 29. Cześć ! Na moim opowiadaniu wyszedł rozdział 3 :D
  Serdecznie zapraszam <3

  OdpowiedzUsuń
 30. Hej! Na blogu kolejny, 14 rozdział :)
  http://our-love-is-so-difficult.blogspot.com/
  Zapraszam!
  ~Emma <3

  OdpowiedzUsuń
 31. Narkotyki. Prostytucja. Życie poniżej normy. I miłość dla której poświęciliby wszystko.
  Harry to osiemnastolatek, który zgubił swoją dobrą drogę. Oparcie znalazł w Perrie i… narkotykach. Pewnego dnia na ulicy ujrzy chłopaka, o którym nie będzie mógł przestać myśleć. Zrobi dla niego wszystko.
  Louis to dwudziestopięcioletni mężczyzna opiekujący się swoim siedemnastoletnim bratem Niallem. Ich rodzice nie żyją i na domiar złego Niall ma problemy z odżywaniem.
  Serdecznie zapraszam: http://wantyourhelp.blogspot.com/

  Pewnego dnia Louis wychodzi do sklepu, żeby kupić coś na śniadanie. Niestety tego felernego dnia zostaje porwany. Jego chłopak- Zayn łapie się wszystkich możliwych sposobów, aby go znaleźć. Lecz czy mu się uda i będzie żył długo i szczęśliwie ze swoim ukochanym? Serdecznie zapraszam http://lookingformylouis.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 32. Hej|! Na blogu pojawił się 15 rozdział ;)
  http://our-love-is-so-difficult.blogspot.com/
  Zapraszam serdecznie!
  ~Emma <3

  OdpowiedzUsuń
 33. http://wlasnietutaj.blogspot.com/

  Katie zwykła 18 latka jedzie na wakacje do swojego dawnego przyjaciela Liama Payna. tak tego słynnego Liama z one direction. poznaje tam miłość swojego życia Harrego, niestety wkacje się kończą... co dalej ?

  OdpowiedzUsuń
 34. http://allicandyou.blogspot.com/?m=1

  Alice dziewczyna z hemofilią podczas spaceru zostaje popchnięta na ziemie. Jej horoba sprawia ze dziewczyna musie jechac do szpitala pomoc oferuje chlopak ktory ja popchal kim sie okaze?

  OdpowiedzUsuń
 35. Hej! Nowy 16 rozdział już jest!
  http://our-love-is-so-difficult.blogspot.com/
  Zapraszam ;)
  ~Emma <3

  OdpowiedzUsuń
 36. Siedemnastoletnia dziewczyna imieniem Irmis Mercer po śmierci swoich rodziców trafia pod opiekę dziadków. Starsze małżeństwo chętnie pragnie zaopiekować się swoją wnuczką, mimo, że widziało ją zaledwie kilka razy. Gdy nastolatka trafia do domostwa swoich krewnych ci witają ją całą serią przestróg. Wkrótce dziewczyna poznaje sekret, który skrywali jej rodzice. Dowiaduje się o istnieniu niezwykłej krainy. Przenosi się do świata, który przez wieki był schronieniem czarodziejskich istot żyjących według pradawnych reguł. Zamieszkiwany przez zachłanne trolle, figlarne satyry, zgryźliwe czarownice, psotne chochliki i zazdrosne wróżki. Czy Irmis złamie zakaz i uwolni siły zła? Serdecznie zapraszam do przeczytania mojego opowiadania, które przeniesie Cię do krainy magicznych postaci.

  [http://wave-memories.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 37. Hejka ;)
  Więc mam przyjemność poinformować cię iż na moim blogu pojawił się dwunasty rozdział.

  "Gromadka przyjaciół nie potrafi przyjąć do siebie, że Lena została postrzelona. Załamany Louis o wszystko siebie obwinia i topi się we własnych łzach. Zrozpaczona Danielle próbuje jakoś go uspokoić byle by się nie zadręczał. Zayn zastanawia się nad własną siostrą dochodząc do wniosku, że ma swoje tajemnice o których nawet on i Lucas nie wiedzą. Przyznaje, że brunetka jest nieprzewidywalna."
  Jeśli chcesz wiedzieć co czeka przyjaciół zapraszam na 12 rozdział ;)
  http://just-us-and-this-sick-world.blogspot.com/2013/03/rozdzia-dwunasty.html

  OdpowiedzUsuń
 38. Hej.- Powiedział uśmiechając się szeroko.
  - Cześć.- Odparłam.
  - Wejdź.- Zaprosił mnie do środka.
  Wewnątrz była jeszcze niezbyt miło wyglądająca dziewczyna i niski piegowaty blondyn.
  - To co? Zaczynaj.- Powiedziała pretensjonalnie czarnowłosa.
  ***
  Wyszłam. Za mną wybiegł brunet.
  - Poczekaj!- Zawołał.
  Stanęłam. Chłopak złapał mnie delikatnie za ramiona i przyciągnął do siebie. W tym momencie poczułam jak mi zimno.

  ****
  Liliana -Zaczynaj - mówi dziewczyna przy klawiszach. -Grasz na bębnach, nie? Możemy zagrać wszyscy razem, zobaczymy jak się nam razem gra, okay? - pyta, ale wiem, że nie oczekuje odpowiedzi. Bezgłośnie przytakuje.
  ***
  W końcu widzę facetkę, może to ich menedżerka? Za nią stoi blondyn.
  -Uwaga, uwaga! - mówi kobieta.
  -Żeby nie przeciągać. Zdecydowaliśmy, że do naszego zespołu przyjmiemy…
  Jesteś ciekaw kto się dostał? I w ogóle o co w tym chodzi?
  Wejdź na http://i-gonna-learn-how-to-fly.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 39. Zapraszam: http://opowiadanielittlethings.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 40. Hej! 17 rozdział właśnie dodany :)
  http://our-love-is-so-difficult.blogspot.com/
  Zapraszam serdecznie!
  ~Emma <3

  OdpowiedzUsuń 41. [spam]


  Historia przedstawia życie dwudziestolatki, która niegdyś wolna i niezależna nagle musiała zmienić swój styl życia. W jej słowniku zaczyna zanikać słowa jak: nadzieja. Czy blondynka da radę odbudować swą wiarę? No i kto ją tak surowo potraktował? Jaka naprawdę jest dziewczyna? I co w rzeczywistości skrywa pod delikatną i niewinną postawą?

  Zapraszam do odwiedzania mojego nowego opowiadania : http://righttroughthenight.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 42. Historia trzech dziewczyn. Jacquelin ma nieciekawą przeszłość, ale za wszelką cenę chce sprawić aby dostrzegano w niej człowieka jakim jest, a nie jakim była. Czy przeszłość może wpływać na przyszłość? Alexandra to typowa, zagubiona nastolatka z nałogiem. Silnie uzależniona od kokainy próbuje walczyć z nałogiem, ale zamiast tego coraz bardziej rujnuje sobie życie. Cosette jest postrzegana jako nieudacznik, uciekła z domu, rzuciła szkołę i pracuje jako kelnerka w podrzędnym barze, co odróżnia ją od wielu tysięcy osób o podobnym życiorysie? Marzenia. Chce wiele osiągnąć, chce pokazać, że stać ją na wiele, wiele więcej.
  Zachęcam do czytania i komentowania!
  http://probujacbycsoba.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 43. Na blogu http://lookingformylouis.blogspot.com pojawił się siódmy rozdział.
  Serdecznie zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń
 44. Mroczny Nowy York - myślisz o Brooklynie. Ale jakaś nieokreślona siła ciągnie właśnie tam naszych bohaterów. Wchodzimy w garaże porozrzucanych po Nowym Yorku Bistro. A za tymi drzwiami opływa nas mgła papierosów, alkoholu i narkotyków. Wchodzimy w inny świat. Świat dobrej muzyki. Tu każdy inaczej ten świat postrzega. Nawet amerykańskiemu bisnemenowi ci ludzie imponują. Urodzili się wyluzowani. I liczy się tylko jedno. Czemu? Wejdzcie na mojego bloga i się przekonajcie. Bardzo proszę o komentarze. 
gang-of-rythym.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 45. Nowy, 19 rozdział na:
  http://our-love-is-so-difficult.blogspot.com/
  Uwaga! Nowy wygląd bloga!
  Serdecznie zapraszam!
  ~Emma <3

  OdpowiedzUsuń
 46. 20 rozdział na:
  http://our-love-is-so-difficult.blogspot.com/
  Zapraszam ;)
  ~Emma <3

  OdpowiedzUsuń
 47. Hej, 21 rozdział pojawił się na:
  http://our-love-is-so-difficult.blogspot.com/
  Zapraszam!
  ~Emma <3

  OdpowiedzUsuń
 48. 22 na:
  http://our-love-is-so-difficult.blogspot.com/
  Zapraszam :)
  ~Emma <3

  OdpowiedzUsuń
 49. Zapraszam na nowe opowiadanie. Historia opowiadana o pewnej dziewczynie, która wyjeżdża do Londynu w celu zrealizowania pewnej " misji ", ktora sobie wyznaczyła. Już po przyjeździe czeka ją niemiła wiadomość. Historia o miłości, przyjaźni i przezwyciężaniu barier. Zapraszam!
  http://jak-byc-dzielnym.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 50. Hej, zapraszam serdecznie na 23 rozdział!
  http://our-love-is-so-difficult.blogspot.com/
  Mam nadzieję, że się spodoba ;)
  ~Emma <3

  OdpowiedzUsuń
 51. Pojawił się już epilog na http://lookingformylouis.blogspot.com/
  Serdecznie zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń
 52. Zapraszam Cię na 10 rozdział mojego opowiadania. :)
  http://the-unique-skills-ameliaxx.blogspot.com/
  Pozdrawiam, Ameliaxx

  OdpowiedzUsuń
 53. 24 rozdział również się pojawił!
  Zapraszam!
  http://our-love-is-so-difficult.blogspot.com/
  ~Emma <3

  OdpowiedzUsuń
 54. Na blogu http://wantyourhelp.blogspot.com/ pojawił się pierwszy rozdział.
  Serdecznie zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń
 55. Hej! Na:
  http://our-love-is-so-difficult.blogspot.com/
  pojawił się nowy, 25 rozdział!
  Serdecznie zapraszam :)
  ~Emma <3

  OdpowiedzUsuń
 56. Hej! Na:
  http://our-love-is-so-difficult.blogspot.com/
  pojawił się 26 rozdział ;)
  Serdecznie zapraszam!
  ~Emma <3

  OdpowiedzUsuń
 57. Na:
  http://our-love-is-so-difficult.blogspot.com/
  Pojawił się 27 rozdział ;)
  Serdecznie zapraszam!
  ~Emma <3

  OdpowiedzUsuń
 58. Miłość - coś czym można zranić
  Zaufanie - coś co można stracić
  Odległość - coś co może zniszczyć miłość i zaufanie.
  Ale czy można zranić się czymś czego nie pożądamy a stracić coś czego już nie mamy? Wpadnijcie i się przekonajcie.

  meandonedirection-julia.blogspot.com
  Zapraszam
  Julia

  OdpowiedzUsuń
 59. [SPAM]
  Jenna Miller, Skylar i Zayn Malik, Jason Dallas i Niall Horan to paczka nierozłącznych przyjaciół uczęszczających do słynnego Yale University w mieście New Haven, części wielkiego obszaru metropolitalnego Nowy Jork. Ci studenci Yale University to rozpuszczone oraz niezwykle mądre i inteligentne dzieci bogatych rodziców, które tolerują wyłącznie swoje towarzystwo. Ich życiem kieruje nauka i imprezy. Z czasem za sprawą miłości wiele spraw się komplikuje.. Przyjeżdża pewna osoba i wiele miesza w relacjach między dawnymi przyjaciółmi.
  Czy nierozłączna paczka z Yale University sprosta przeciwnościom losu? A może ich przyjaźń ulegnie zniszczeniu? Tego wszystkiego dowiecie się czytając naszego bloga.
  http://river-full-of-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 60. [ SPAM ]

  Zapraszam na pierwszy rozdział opowiadania : http://righttroughthenight.blogspot.com/


  OdpowiedzUsuń
 61. Na http://wantyourhelp.blogspot.com/ pojawił się drugi rozdział.
  Serdecznie zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 62. ZAPRASZAM CIĘ NA MOJE BLOGI !
  http://cosmetics-fashion-hairdressing.blogspot.com/
  Blog o kosmetykach, modzie i fryzjerstwie.

  http://completely-different-life.blogspot.com/
  Opowiadanie o nastolatce Amber, która musi stawić czoło przeciwnością losu, związanymi z przeprowadzką do ojca.

  OdpowiedzUsuń
 63. Informuję o nowym rozdziale :)
  Zapraszam serdecznie :*

  http://opko-onedirection.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 64. Na http://wantyourhelp.blogspot.com/ pojawił się trzeci rozdział.
  Nie wiem czy chcesz abym cię o tym poinformowała, ale... . Jak znudziła ci się ta historia to mogłabyś mi jakoś o tym dać znać? ;) Nie, żeby coś, ale nie chcę zaśmiecać ci spam informowaniem o historii która ci się nie podoba. ;)

  Pozdrawiam.(tylko się nie obraź, proszę. ;))

  OdpowiedzUsuń
 65. Hej! Zapraszam na nowy rozdział na:
  http://our-love-is-so-difficult.blogspot.com/
  Zapraszam!
  ~Emma <3

  OdpowiedzUsuń
 66. Wyobrażałaś sobie kiedyś piknik z One Direction w środku zimy? Na taki wybiera się Ally. Czym zaskoczą ją chłopcy? Zobaczysz czytając 2 rozdział na http://nevergiveupwithhappiness.blogspot.com/
  przepraszam za spam. pozdrawiam, Ola ♥

  OdpowiedzUsuń


 67. [ SPAM ]

  Serdecznie zapraszam na drugi rozdział swojego nowego opowiadania.

  http://righttroughthenight.blogspot.com/


  Pozdrawiam <3


  OdpowiedzUsuń
 68. http://koszmarpowraca.blogspot.com - Koszmar minionego lata...

  10 przyjaciół; Harry, Louis, Liam, Zayn, Niall, Eleanor, Perrie, Danielle, Victoria i Ella wracają samochodem z wakacji. Niestety pogoda im nie sprzyja, przez co nie zauważają i potrącają dziewczynę, a ona ginie. Zakopują ją. Nie wiedzą, jakie to będzie ciągnęło za sobą konsekwencje. Rok po jej śmierci, w dniu rocznicy, dostają sms'a:
  "Wiem, co zrobiliście minionego lata. Teraz za to zapłacicie. Walczcie o swoje życie. Każdy błąd może być waszym ostatnim...
  Życzę miłej przyszłej śmierci, Wasza Zguba"
  Na początku uważają, że to są tylko żarty, ale seria pewnych zdarzeń uświadamia im, że się mylą. Od teraz zaczyna się walka o przetrwanie...
  To nie jest kolejne opowiadanie o super gwiazdach. To jest opowiadania o nastolatkach, którzy wpędzili się w poważne kłopoty...

  OdpowiedzUsuń 69. [SPAM]
  Reaktywacja opowiadania !
  Czasem smutek przejmuje kontrolę nad naszymi czynnościami życiowymi. Jednak kiedy jest on utwierdzony w jakiś wydarzeniach z przeszłości jeszcze ciężej nam się z nim rozstać. Mily jest nastolatką, której umarł chłopak. Przechodzi przez ciężkie chwile, ale na szczęście w każdym momencie swojego życia może liczyć na swoich przyjaciół. Kiedy młodziutkiej blondynce udaje się pogodzić z losem nagle wszystko przewraca się do góry nogami. To, czego była pewna odchodzi w zapomnienie, a rzeczy oczywiste nagle zostają podważone. A wszystko przez jedną osobę. Jej powrót, a później tajemnicze zniknięcie. Jak dziewczyna poradzi sobie z nagłym obrotem spraw? I czy tak dokładnie ukrywana tajemnica nagle wyjdzie na jaw? Jak potoczą się losy bohaterki?

  Serdecznie zapraszam na opowiadanie :
  i-can-be-your-shelter.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 70. Na blogu http://wantyourhelp.blogspot.com/ pojawił się czwarty rozdział.
  Serdecznie zapraszam. ;)

  OdpowiedzUsuń
 71. **Spam**Jeśli nie lubisz takich wiadomości, usuń komentarz**


  'Przecież życie zawsze jest proste...Uh? Co powiedziałeś? To czyste kłamstwo. Czasami życie to piekło. Dzieje się tak przez nasze decyzje, uczynki...A czasami po prostu nie mamy na to wpływu. Los jest nie przewidywalny. Nie wiadomo co Cię spotka za rogiem. Chwytaj każdy dzień, jakby był tym ostatnim. Idź za głosem swego serca , rób to co kochasz, nawet jeśli inni tego nie tolerują. Ludzie nie docenią życia, dopóki nie przekonają się, jakie jest ono ważne, ile by stracili, gdyby nie poznali jego dobrych stron.'
  Ona - Zwykła dziewczyna z małego miasteczka. Od urodzenia jej pasją było śpiewanie.
  On - Niezwykły chłopak, członek najpopularniejszego boysbandu na świecie.
  Pierwsze spotkanie było zupełnie przypadkowe. On od razu zobaczył w Niej swoją bratnią duszę, drugą połówkę. Ona początkowo podchodziła do Niego z większym dystansem. Po pewnym czasie dłużej tak nie mogła. Zaczęła widzieć w nim kogoś bliższego, niż przyjaciela. Połączyła ich miłość silniejsza od śmierci. Ale czy potężniejsza od kłamstw, które później zaczęły ich otaczać?
  Dowiesz się tego, czytając moje opowiadanie: http://you-will-always-be-my-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 72. Wszystko zaczęło się, kiedy Lily dołączyła do naszej klasy... Mieliśmy, wtedy po 11 lat. Z początku wraz z Lukiem, Adamem, London i Alice krzywo patrzyliśmy na nową koleżankę, jednak po niedługim czasie bardzo się do niej przywiązaliśmy. Po jakimś czasie spotkań, wspólnych rozmów utworzyliśmy naszą paczkę. A wtedy…. Zaczęły się nasze wspólne przygody… Nie zawsze szczęśliwe... C.d. w rozdziałach
  http://theresnothinglike-bff-underthesun.blogspot.com/2013/04/prolog.html
  zapraszam serdecznie!!!!
  Katy

  OdpowiedzUsuń
 73. Na blogu http://wantyourhelp.blogspot.com/ pojawił się piąty rozdział.
  Serdecznie zapraszam. ;)

  Zapraszam również na zapowiedź mojego nowego opowiadania: http://theworldishungryforlove.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 74. Chapel Town to z pozoru ciche i spokojne miasteczko, zaludnione przez około siedem tysięcy osób. Codziennie nowe twarze, coraz to bardziej pragnące lepszego życia, przyjeżdżają w to miejsce, chcąc zaspokoić swoje żądze dobrej zabawy. Wszystko byłoby wręcz idealnie, gdyby nie jedna, kluczowa rzecz. Wojny gangów. Nie, nie przesłyszeliście się.
  Strzał, huk, śmierć...Te trzy rzeczy doprowadzają tamtejszych ludzi do skrajnej rozpaczy, szaleństwa.
  Smutne, jakież to smutne, że Śmierć upomina się o Nas w tym najmniej oczekiwanym momencie...

  Zapraszam na: http://do-you-really-want-to-feel-the-pain.blogspot.com/

  Xoxo :*********
  Mrs.Horanowa ♥

  OdpowiedzUsuń
 75. Nowy rozdział (wreszcie) na:
  http://our-love-is-so-difficult.blogspot.com/
  Serdecznie zapraszam!
  ~Emma <3

  OdpowiedzUsuń
 76. miłość ,przyjaźń,zauroczenie .
  Matylda to 18 letnia dziewczyna , która po intrydze swojego chłopaka razem z przyjaciółkami postanawia przeprowadzić się do Londynu , aby spełniać swoje marzenia.Dziewczyna jest bardzo utalentowana ma nieziemski głos i niesamowicie tańczy . Jest też trochę zbuntowana . Poznaje 5 wspaniałych chłopaków , których postara się polubić. Jeden z nich zawiruje jej w głowie. Czy jej życie będzie usłane różami czy też przeciwnie ?
  Serdecznie zapraszam na : http://koffyou.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 77. [Spam]
  Hej! Chciałybyśmy zaprosić na nasz nowy blog: http://ill-look-after-you.blogspot.com/
  Dopiero zaczynamy i miło by było mieć czytelników. :))
  Na razie mamy imaginy, ale wkrótce pojawi się tam opowiadanie o dwóch dziewczynach, które rozpoczynają swoją przygodę z One Direction. Będzie tam wiele sekretów, smutnych ale także i wesołych sytuacji.
  Serdecznie zapraszamy!!

  OdpowiedzUsuń
 78. Na blogu http://wantyourhelp.blogspot.com/ pojawił się szósty rozdział.
  Serdecznie zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń
 79. WITAJ .XX
  ZAPRASZAM DO SIEBIE NA NOWY ROZDZIAŁ < 3
  Liczę na szczerą opinię

  http://in-my-mind-i-cry-for-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 80. Na blogu http://wantyourhelp.blogspot.com/ pojawiła się pierwsza część rozdziału siódmego.
  Serdecznie zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń
 81. ZAPRASZAM DO SIEBIE NA NOWY ROZDZIAŁ
  Liczę na szczerą opinię < 3 ♥

  http://in-my-mind-i-cry-for-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 82. Serdecznie zapraszam na nowy, 30-ty rozdział na blogu:
  http://our-love-is-so-difficult.blogspot.com/
  Tak tak, zmieniłam profilowe i tak dalej, czas na zmiany!
  ~Blue

  OdpowiedzUsuń
 83. Na blogu http://wantyourhelp.blogspot.com/ pojawiła się kolejna notka. Nie jest to rozdział, tylko informacja.

  OdpowiedzUsuń
 84. Osiemnastoletnia Mistral prowadzi całkiem zwyczajne życie, jednak wkrótce przyjdzie jej poznać prawdę o sobie i pewnym niezwykłym „darze”. Dokładnie w dzień swoich osiemnastych urodzin stanie się kimś zupełnie innym i pozna długo skrywaną tajemnicę. Czy będzie potrafiła sprostać temu, co ją czeka oraz dokonać właściwych wyborów? Zegar tyka....

  Zapraszam do zagłębienia się w moją autorską historię: http://sekrety--nocy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 85. SPAM!SPAM!SPAM!
  [...-Kim jesteś- zapytał blondyn.
  -Sam się dowiedz- nieznajoma dziewczyna uśmiechnęła się szelmowsko[...]
  Oto fragment pierwszego rozdziału opowiadania "Stay with me" jeżeli chcesz przeczytać więcej serdecznie zapraszam na
  http://na-zawsze-przy-tobie.blogspot.com/
  zachęcam do komentowania oraz wyrażania swojej szczerej opinii, krytyka=uzasadnienie. Pozdrawiam i przepraszam za spam :)

  OdpowiedzUsuń
 86. Dzisiaj nie ma już nic ,a jutro nie ma już przyszłości. Jesteśmy ostatnimi ludźmi na zalanej słońcem ziemi. Po za sektorami nie ma już życia. Tylko bezkresne pustynie. Nie jesteśmy tu sami. Otaczają nas bezmózgie ,bezduszne ,żądne krwi mutanty. Są wśród nas ,żyją ,bytują i czekają na odpowiedni moment ,żeby nas zaatakować.

  Czy uda nam się powstrzymać inwazję nieproszonych gości? Zbudować lepsze ,bezpieczniejsze jutro? Cześć. Jestem Shanon McLain i chciałabym żyć jak normalna nastolatka. Ale teraz muszę pamiętać ,że jutro nie ma już żadnych zasad.*

  *fragm. „Jutro” J.Marsden

  serdecznie zapraszam do mnie: http://my-newage.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 87. Zapraszam na nowy rozdział!
  http://our-love-is-so-difficult.blogspot.com/
  Mam nadzieję, że się spodoba ;)
  ~ Kiedyś Emma, Kiedyś Blue, a teraz Avery, tak z kaprysu

  OdpowiedzUsuń
 88. Na blogu http://wantyourhelp.blogspot.com/ pojawił się post dotyczący reaktywacji bloga.
  Serdecznie zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń
 89. Na blogu http://wantyourhelp.blogspot.com/ pojawiła się druga część rozdziału siódmego.
  Serdecznie zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń
 90. Miłość? Jasne, już wolę skoczyć z mostu.
  Szczęście? Istnieje, chwilowe po alkoholu.
  Idealny chłopak? Ten gatunek wyginął już dawno.
  ~~sexy-machine-in-hollywood-dream.blogspot.com/

  Historia Seleny, która miała dosyć dotychczasowego życia i sławy. Zmieniła imię i nazwisko, potem całkowity wygląd. Jako Selena nienawidzi Justina, jednak jako Sky wszystko może się zmienić.
  ~~dont-have-to-pretend.blogspot.com

  Zapraszam, Paula ♥

  OdpowiedzUsuń
 91. zwiastun trochę późno, ale lepiej późno niż nigdy :) https://www.youtube.com/watch?v=UHYHiA-bk-0

  Serdecznie zapraszam : ) http://i-know-your-story-blog.blogspot.com/

  ~~~Kicia

  OdpowiedzUsuń
 92. Dwie siostry, Aqua i Senshi przeprowadzają się, po starcie rodziców do Great Falls w stanie Montana. Szkoła, przyjaciele, dom, dorastanie... Jednak po pewnym czasie zaczynają mieć problemy z ich nadzwyczajną naturą, o której wcześniej nie miały pojęcia, która może je zniszczyć lub zaoferować coś niesamowitego...Czeka je nowa, inna niż dotychczasowa szkoła, przeznaczona dla takich jak one, ale i tam zaczyna być niebezpiecznie

  Zapraszam http://aquasenshi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń